Tesztelő - GUI tesztelés (Budapest)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Tesztelő - GUI tesztelés
(Budapest)

Feladatok

  • T-Mobile Austria működését támogató alkalmazások tesztelése (GUI)
  • SQL adatbázisokból adatok lekérése a tesztek eredményének ellenőrzéséhez
  • Tesztek specifikációja
  • Tesztek végrehajtása, pontos dokumentációja
  • Kapcsolattartás, információkérés webexen / e-mailen keresztül a projekten különböző lokációkban dolgozó kollégáktól német és angol nyelven
  • Tesztek automatizálása
  • Junior kollégák betanítása, támogatása

Elvárások

  • Legalább erős középszintű német és angol nyelvtudás
  • Legalább 3 éves tesztelői tapasztalat

Budapest