Tesztelő - Mobil rendszerek (Budapest)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Tesztelő - Mobil rendszerek

Feladatok

  • A Deutsche Telekom mobilszolgáltatásaihoz kapcsolódó rendszerek tesztelése
  • Tesztesetek tervezése, létrehozása, önálló végrehajtása és adminisztrációja
  • Teszteredmények dokumentálása és kiértékelése
  • Hibajegyek kezelése, követése
  • A manuális tesztelés mellett aktív részvétel a tesztautomatizálási projektekben
  • Komplex E2E / Solution tesztelés együttműködve más csapatokkal
  • Folyamatos kommunikáció a kollégákkal, csoportvezetőkkel és ügyfelekkel nemzetközi szinten

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Egyetemi/főiskolai diploma
  • Legalább 1-2 éves tesztelői tapasztalat
  • Aktív, legalább középfokú angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Terhelhetőség, magas szintű problémamegoldó képesség, csapatjátékos attitűd
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • ISTQB tanúsítvány
  • Tesztautomatizálásban szerzett tapasztalat
  • Shell scripting tapasztalat
  • Programozási tapasztalat
  • PL/SQL tudás
  • Nemzetközi projekttapasztalat

Budapest