Tesztmérnök (Szombathely)

(Vas megye)

        Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari és / vagy elektronikai gyártásban jártas mérnököt keresünk egy nemzetközi háttérrel rendelkezőt vállalat számára:

Tesztmérnök (Vas megye)

Feladatok

  • Gyártási folyamatokban lévő teszt berendezések programjaink felügyelete és fejlesztése;
  • Berendezések telepítésének támogatása;
  • Tesztelési folyamatok dokumentációja;
  • Új termékek tesztelési folyamatának megtervezése mérnökök bevonásával;
  • Tesztberendezés beszállítóival való együttműködés;
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés.

Elvárások

  • Mérnök végzettség (automatizálási, villamosmérnök, mechatronikai) és/vagy releváns tapasztalat releváns területen
  • Angol nyelvtudás, társalgási szinten min.
  • Pályakezdő villamos- vagy automatizálási mérnökök jelentkezését is várjuk... természetesen nagy előny, ha valaki dolgozott már hasonló pozícióban

Munkavégzés helye

  • Szombathely, Vas megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol/német nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Szombathely