Tesztmérnök - Teljesítményelektronika, Villamos gépek és járműhajtások (Győr)

Karrier az Audinál

Tesztmérnök - Teljesítményelektronika, Villamos gépek és járműhajtások

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A villamos gépek és járműhajtások szakterületének feladata a korszerű hibrid- és villamos hajtású járművek hajtásláncának fejlesztése, optimalizálása.

Legyen részese Ön is csapatunknak!

Következő feladatok várnak Önre

  • E munkakörben Önnek lehetősége nyílik a jövő villamos- és hibridhajtású járműveinek fejlesztésében való részvételre
  • A külföldi fejlesztőközpontokkal szorosan együttműködve fejleszti és optimalizálja a hajtáslánc elemeit
  • Részt vesz a tesztkörnyezet kialakításában, továbbfejlesztésében és működtetésében
  • Részt vesz a teljesítményelektronika SW-elemeinek paraméterezésében
  • Önállóan megtervezi és felépíti a teljesítményelektronika mérési elrendezését. A megadott szempontok alapján definiálja a mérési programot, majd végrehajtás után kiértékeli, értelmezi, dokumentálja és prezentálja az eredményeket.

Ön az ideális jelölt, ha

  • Villamosmérnöki végzettséggel rendelkezik
  • Szakmai tapasztalatot szerzett villamos gép és teljesítményelektronika tesztelés területén
  • Munkája során szert tett fékpadi ismeretekre
  • Minimum középfokú német nyelvtudással rendelkezik
  • Villamos gépek szerkezetét, működését és méréstechnikáját ismeri
  • Villamos gépek teljesítményelektronikai működésében jártas, szoftverét ismeri
  • Vezérlőelektronikák üzemeltetéséhez, paraméterezéséhez ért
  • Ismeri a járműipari kommunikációkat és rendszereket (CAN, FLEXRay)
  • Mérésautomatizálásban jártas
  • Önálló munkavégzésre képes
  • Szeret csapatban dolgozni

Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

Munkavégzés helye

Győr

Ha többet szeretne tudni

  • Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
  • Referenciakód: GYDJ15850
  • A kiírással kapcsolatos kérdéseit Nyerges Andrea válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 30 767 7688
Győr