Textilrakodó, textilkomissiózó állás-Ausztria (Graz) (Ausztria)

Textíliák komissiózásához, rakodásához keresünk munkavállalókat Ausztriába, Graz-ba. Szállást nem tudunk biztosítani, a munkavégzéshez ingázás szükséges!

Feladatok:

  • Textileket tartalmazó konténerek komissiózása
  • Mosás után a textíliák utólagos eligazítása

Munkarend, munkaidő:

  • 40 óra / hét
  • Hétfő-Pétek: 14:45-23:15-ig, 45 perc szünettel

Elvárásaink:

  • Csapatmunkára való képesség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Előny hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Alapfokú német nyelvtudás szükséges!

Amit kínálunk:

  • Bruttó: 11,11 / óra, Bruttó: 1.924,25 / hó (kb. 1500 nettó, 550.000 HUF)
  • Betanulási idő
  • Mosoda területén parkolási lehetőség

Jelentkezni:

+36 70 342 7508

Munkabér

  • bruttó  1 924  EUR  / hó