Titkárnő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Budapesti székhelyű, könyvelő cég azonnali kezdéssel

Titkárnőt

keres nyolc órás munkarendbe, fiatalos csapatába.

Feladatok

  • számlák, szerződések, egyéb dokumentumok iktatása, adminisztrációja
  • könyvelési anyag előkészítése
  • az irodában előforduló egyéb adminisztratív feladatok elvégzése
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • napi postázási feladatok elvégzése
  • árurendelés

Elvárások

  • legalább középiskolai végzettség
  • Microsoft Office Word és Excel felhasználói szintű ismerete
  • rugalmasság
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • együttműködésre és csapatmunkára való készség

Szükséges tapasztalat

  • nem igényel tapasztalatot

Amit kínálunk

  • fejlődési lehetőség, változatos munka
  • jó munkahelyi légkör
  • stabil háttér, kulturált munkakörülmények

Munkavégzés helye

Budapest

Várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest