Titkársági Asszisztens (Budapest)

Partnerünk - egy 50 országon átívelő, német hátterű multinacionális cég - dinamikusan növekvő csapatába keres Titkársági Asszisztens munkatársat Budapest szívében elhelyezkedő modern irodájába!

Titkársági Asszisztens

Feladatok

  • Titkárság támogatása – pl. szerződések írása
  • Különböző adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Előny: hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Erős középfokú vagy felsőfokú német nyelvtudás

Amit partnerünk kínál

  • Dinamikusan fejlődő nemzetközi, multinacionális vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Támogató csapat
  • Juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetés, a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tudja eljuttatni hozzánk jelentkezését legfrissebb önéletrajzának csatolásával!

Budapest