TMK-szerelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Törley Pezsgőpincészet Kft. Budapest, XXII. kerületi munkahelyre munkatársat keres

víz-, és gázszerelő végzettségű

TMK-szerelői

  munkakörbe.

Feladatok

  • a cég telephelyein előforduló víz, csatorna rendszer és szerelvényeinek karbantartása,
  • meghibásodások elhárítása,
  • kisebb csőszerelési munkák,
  • mindezen feladatok ellátása a hűtés-fűtés rendszerekben is,
  • emellett szerelőpárban részvétel gépszerelési munkákban

Elvárások

  • szakirányú szakmunkás végzettség
  • önálló munkavégzés, de jó csapatmunkás is
  • pontosság, precizitás, megbízhatóság

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Előnyök

  • víz-, gázszerelőként szerzett tapasztalat, gyakorlat

Amit kínálunk

  • egy műszakos munkarend
  • változatos munkavégzés,
  • egy családias vállalati környezetet, kiváló kollégákkal
  • az iparágnak megfelelő juttatásokat

Munkavégzés helye

Budapest, XXII. kerület

Önéletrajz és bérigény megküldésével a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Budapest