TMK VEZETŐ (Lajosmizse)

TMK VEZETŐ

munkakörbe keresünk munkatársat

Feladatok:

  • A gyártás hatékony és folyamatos működésének műszaki feltételeinek biztosítása
  • A TMK csapat irányítása
  • A gépek, eszközök folyamatos ellenőrzése és karbantartása
  • Alkatrészek beszerzésének kezelése
  • Önálló hibakeresés és elhárítás, javítások elvégzése
  • Terv szerinti ellenőrző és karbantartó tevékenységek végrehajtása
  • Folyamatos termelés feltételeinek biztosítása
  • Gépkönyvek előírás szerinti vezetése
  • Gépkönyvek megírása
  • Műszerek, eszközök, berendezések és szerszámok műszaki állapotának folyamatos figyelése
  • A munkaköréhez tartozó dokumentáció rendszeres vezetése
  • Rendszeres beszámoló a tulajdonos felé
  • Folyamatos fejlesztésben való közreműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 5-10 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség
  • önálló, hatékony, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munka, és ezzel együtt járó fejlődési lehetőség egy sikeres vállalatnál
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Munkába állás kezdete: azonnal

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent

Postai címünk: 6050 Lajosmizse, Széchenyi utca 5.

Lajosmizse