Toborzási gyakornok (WHC02751) (Budapest)

Toborzási gyakornok (WHC02751)

Budapesti közvetítési csapatunk bővítésére és támogatására keresünk Toborzási gyakornok munkatársat. Szereztél már tapasztalatot toborzásban gyakornokként vagy juniorként, esetleg szeretnéd kipróbálni magad ezen a területen?

Ha a válaszod igen és szeretsz angolul kommunikálni, jelentkezz még ma!

Feladatok:

  • HR tanácsadók munkájának széleskörű szakmai támogatása
  • jelöltek felkutatása és megszólítása, hatékony toborzási módszerek alkalmazása
  • online felületek használata, hirdetések kezelése, adatbázisok szűrése
  • beérkezett pályázati anyagok kezelése, előszűrése, telefonos- és személyes interjúk szervezése
  • munkaerő - közvetítési folyamatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • riportok elkészítésében való részvétel
  • szoros együttműködés a területen dolgozó munkatársakkal és társosztályokkal.

Elvárások:

  • szereztél már tapasztalatot toborzási területen előny
  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz
  • tudsz legalább heti 30 órát vállalni
  • magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel (német kommunikációs nyelvismeret előny!)
  • tanulni akarsz és fejlődni
  • érdeklődsz a HR terület, azon belül is a kiválasztási folyamatok iránt
  • lelkiismeretes, proaktív és precíz személyiség vagy, jó problémamegoldó képességgel.
  • MS Office programcsomagot magabiztosan kezeled

Munkavégzés helye

Budapest R70 irodaház

Budapest