Toborzási koordinátor - Szlovák nyelvtudással (Pest megye)

A hirdetés már lejárt!

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és- közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére. Saját csapatunkba munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Toborzási koordinátor - Szlovák nyelvtudással

Munkaerő-kölcsönzés területére

Nincs megfelelő végzettséged, de szeretnél HR területen dolgozni?
Szlovák nyelven jól kommunikálsz, de nem becsülik meg a tudásodat?
Úgy érzed, hogy könnyen tudsz kapcsolatokat teremteni és jól bánsz az emberekkel?

Nem szeretnél egész nap egy irodában ülni és IMÁDSZ vezetni?
Kitartó vagy céljaid elérésében?

Feladatok

  • Toborzási kampányokban való aktív részvétel
  • Érdeklődők tájékoztatása telefonon, személyesen
  • Adminisztratív és szervezési feladatok ellátása (külföldi állampolgárok magyarországi munkavállalásának koordinálása, támogatása)
  • Szükséges iratok beszerzésében való aktív részvétel (munkavállaók támogatása, segítségnyújtás az ügyintézésben)
  • Kapcsolattartás a partnerekkel, projektvezetőkkel és a kollégákkal
  • Közvetlen vezető utasításainak végrehajtása

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Szlovák nyelvtudás
  • Jártasság hivatalai ügyintézésben
  • Nagyfokú stressz-tűrő képesség és rugalmasság
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély és gyakorlat – elengedhetetlen a pozíció betöltéséhez!

Előnyök

  • Toborzásban / kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Projektvezetésben szerzett jártasság
  • Saját gépjármű

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Változó, Pest megyei központtal
  • Nagyfokú rugalmasságot igénylő munkalehetőség, napi szintű utazásokkal!
  • Teljes munkaidős
  • Kiemelkedő alapbérezés és egyéb juttatások
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát küldje el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!