Toborzási specialista (Veszprém)

Prohumán

Gyere és dolgozz a legjobbakkal, Magyarország legnagyobb HR-szolgáltató cégénél! Eleged van a 8-tól 4-ig tartó munkából, szabályokból? Van jogosítványod és nem félsz használni? Ha a kérdésekre a válaszod igen, akkor jelentkezz!

Toborzási specialista

Feladatok

  • Keresés
  • Kutatás
  • Figyelés
  • Beszélgetés
  • Szervezés
  • Figyelem felkeltés
  • Mindezt tedd önálló munkavégzés keretében, de csapatban dolgozva, azért, hogy ügyfeleink igényeit teljesítsük.

Elvárások

  • Hasonló területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Kitartás, tenni akarás
  • Kiemelkedően jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság
  • Kihívás keresés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Segítünk kreativitásod tökélyre fejlesztésében.
  • A jó teljesítményt kimagasló jövedelemmel háláljuk meg.
  • Rengeteg új dolgot tanulhatsz és ismerhetsz meg.
  • Folyamatosan fejlődhetsz

Munkavégzés helye

Veszprém

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Veszprém