Toborzó (Szombathely)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Cégünk a Prohumán piacvezető, komplex HR szolgáltatásokat kínáló személyzeti tanácsadó, mely most Szombathelyi csapata bővítése céljából keresi leendő kollégáját munkaerő toborzás területre az alábbi munkakörben:

Téged keresünk: amennyiben ismered a jelenlegi munkaerőpiac adta kihívásokat, de nem félsz megbirkózni velük, és van némi tapasztalatod is, de úgy érzed, tudnál még fejlődni! Olvasd el ajánlatunkat, és küld el jelentkezésed!

Toborzó

Feladatok

  • Toborzás-kiválasztási folyamatban való aktív részvétel, annak teljes körű koordinálása,
  • Jelöltek felkutatása/szűrése adatbázisokban, hirdetések útján és egyéb csatornákon,
  • Egyéni és csoportos interjúk szervezése és levezénylése, kitelepülések, céges megjelenések teljes körű szervezése,
  • Fizikai munkakörökben fejvadászat, a dolgozni akaró jelentkezők megtalálása,
  • A projektek társintézményeivel/partnereivel, valamint ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • A feladathoz kötődő adminisztráció, riportok elkészítése,
  • Új és innovatív toborzási csatornák bevezetése és tesztelés, sikerességük esetén azok hosszú távú működtetése,
  • Régiós szintű meglévő kapcsolati háló bővítése vagy új kialakítása

Elvárások

  • Érettségi, vagy felsőfokú végzettség
  • Lendületes, pro aktív hozzáállás,
  • Rendszerszemlélet, csapatmunkában való jártasság, hajlandóság,
  • 'Can do it' attitűd,
  • Kiváló kommunikáció és együttműködő készség,
  • Megfelelő Excel ismeret, social média felületek használatában való jártasság,
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin.

Előnyök

  • HR szolgáltatói területen, versenytársnál szerzett tapasztalat
  • Saját személygépkocsi

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy jó hangulatú családias csapatban,
  • Egyéni és szakmai fejlődési lehetőség (rendszeres belső és külső oktatások, tréningek)
  • Versenyképes juttatási csomag, (alapbér + teljesítmény alapú mozgóbér + cafeteria)
  • Munkavégzéshez szükséges technikai eszközök
  • Izgalmas feladatok és valódi szakmai kihívások egy stabil, dinamikusan fejlődő vállalatnál

Munkavégzés helye

Szombathely

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Szombathely