Tréning asszisztens gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Richter Gedeon Nyrt. magyarországi központú, innovációra épülő specializált gyógyszercég. Gyógyszergyártással, kutatás-fejlesztéssel, kereskedelemmel foglalkozik. Több mint 200 féle gyógyszert gyárt.

Ezúttal számukra keresünk a Globális gyógyszerbiztonsági osztályukra lelkes diákokat.

Tréning asszisztens gyakornok

Feladatok

  • Elektronikus (kurzus) adminisztráció
  • Oktatási videók vágása, majd konvertálása megfelelő formátumba
  • E-learning rendszerben riportok lekérdezése

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office alkalmazások kezelésében jártasság

Munkaidő

Heti 20 óra vállalása.

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő
  • Magas szintű szakmai tapasztalat szerzési lehetőség
  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Előnyök

  • Andragógia/pedagógia/HR terülten folytatott tanulmányok

Munkavégzés helye

Budapest X. kerület

Budapest