Tudományos munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Természettudományi Kar, Biológiai Intézet

Tudományos munkatársat

keres

Feladatok:

  • bekapcsolódik és részt vesz az ELTE TTK Biológiai Intézetének újonnan kialakított modern oktatólaboratóriumaiban zajló biotechnológia mesterszak képzésben
  • gyakorlati ismeretanyag átadását végzi oktatóként a DNS technológiát, emlős sejtek tenyésztését, fehérje-analitikát, immunológiát és mindezek ipari alkalmazását érintő területeken. Kompetens és korszerű ismeretekkel rendelkezik a fentiek közül legalább egy munkaterületen, amelyen laborgyakorlatok megtartására képes.
  • aktívan hozzájárul oktatási segédanyagok elkészítéséhez, törekszik a képzés magas színvonalának megtartására, továbbfejlesztésére
  • részt vesz a kapcsolódó laboratóriumi munkákhoz szükséges anyagok, eszközök beszerzésében és nyilvántartásában valamint a képzéshez kapcsolódó adminisztratív teendők lebonyolításában
  • a munkatársnak érdeklődése szerint, lehetősége nyílik az intézetben folyó kutatómunkába való bekapcsolódásra is

Elvárások:

  • felsőfokú, főiskola/egyetem végzettség, biológus/biomérnök/gyógyszerész/orvos/ állatorvos/ vegyész/biológia szakos tanár
  • angol nyelvből középfokú, általános nyelvvizsga
  • legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
  • internetes alkalmazások, levelező rendszerek, MS Office (irodai alkalmazások) felhasználói szintű ismerete
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Elvárt kompetenciák:

  • képesség magyar és esetenként angol nyelvű előadások, laborgyakorlatok megtartására,
  • lényeglátás, rendszerekben való gondolkodás
  • szakmai igényesség
  • tanulás és fejlődés iránti elkötelezettség

Előny:

  • oktatásszervezői munkatapasztalat
  • felsőoktatás terén szerzett tapasztalat
  • 5 év feletti munkatapasztalat
  • kutatási, oktatási tapasztalat a biotechnológia, sejtbiológia, immunológia, gyógyszertechnológia, biokémia területek bármelyikén
  • SAP ismeret

Amit kínálunk:

  • 2 év határozott idejű jogviszony
  • megegyezési szerinti bérezés
  • változatos feladatok
  • tanulási, fejlődési lehetőség
  • önálló munkavégzés
  • Magyarország legrégebb óta folyamatosan működő, legnagyobb felsőoktatási intézménye

Munkavégzés helye:

1117 Budapest Pázmány Péter sétány 1/C.

A pályázathoz csatolni szükséges:

  • részletes szakmai önéletrajz, fizetési igény megjelölésével
  • végzettsége(ke)t, képzettsége(ke)t igazoló okiratok másolata
  • motivációs levél
  • minden olyan egyéb dokumentum, amely a pályázó saját megítélése szerint a pályázat elbírálásánál figyelembe veendő lehet
  • sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez „Hozzájárulás adatátadáshoz és adatkezeléshez” – a nyomtatvány az https://www.elte.hu/allaspalyazatok oldalról tölthető le

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem, mint álláspályázatot hirdető a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény 18. § (1) bekezdés d) pontjában foglaltak szerint az álláspályázati jelentkezés keretében benyújtott személyes adatokat a pályázat elbírálásáig kezeli. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem munkatársai és vezetői munkaköri feladatuk, illetve vezetői megbízatásuk ellátásával összefüggésben, az ahhoz szükséges mértékben a személyes adataihoz hozzáférhetnek, azokat kezelhetik. A személyes adatok kezelésének, védelmének, valamint az ezzel összefüggő jogorvoslatnak törvényben és egyetemi szabályzatban rögzített szabályairól az ELTE honlapján a Közérdekű információk, közzéteendő adatok, adatkezelés menüpontban (www.elte.hu/kozerdeku) szerepel részletes tájékoztatás

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.elte.hu honlapon szerezhet.

A pályázatok benyújtásának módja:

elektronikus úton a Természettudományi Kar részére a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Budapest