Tudományos munkatárs/kutató (Budapest)

Tudományos munkatárs/kutató

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: Határozott idejű közalkalmazotti jogviszony (2020.05.30), közös megegyezés, elégedettség után 4 évvel meghosszabbítható.

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1089 Budapest, Nagyvárad tér 4. Semmelweis Egyetem Farmakológiai és Farmakoterápiai Intézet

A munkakörbe tartozó feladatok:

  • részvétel az Intézet Kardiovaszkuláris és Metabolikus Kutatócsoport tudományos feladatainak kidolgozásában, a kivitelezés irányításában és ellenőrzésében, laborvezetésben
  • aktív részvétel a kutatócsoport munkájának koordinálásában
  • sejtes- és in-vitro kutatási feladatok önálló végzése, irányítása
  • kutatási eredmények közzététele (magyarul és idegen nyelven)
  • hazai és a nemzetközi tudományos közéletben, pályázatírásban való részvétel

Elvárások:

  • PhD fokozat
  • angol nyelven előadói és vitakészség
  • hazai és nemzetközi tudományos tevékenység

Előny:

  • Extracelluláris vezikulákkal, CRISPR rendszerekkel szerzett tapasztalat

Illetmény és juttatások:

Kiemelt bérezés

A munkakör betölthetőségének időpontja: A pályázat elbírálást követően azonnal.
Az önéletrajzok benyújtásának határideje: 2018. 06.30.
A pályázatok benyújtásának módja: elektronikus úton a Jelentkezem az állásra gombra kattintással.

Budapest