Tüzeléstechnikai műszerész (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Amerikai tulajdonban lévő vállalat részére keresünk az alábbi pozícióba 2 fő kollégát:

Tüzeléstechnikai műszerész

Feladatok

  • Vállalat területén lévő gáztüzelésű berendezések üzemvitelének biztosítása, karbantartása, az üzemzavarok elhárítása;
  • Hőkezelő kemencéken hőtechnika bemérések végzése, kapott eredmények kiértékelése és dokumentálása.

Elvárások

  • Középfokú villamos vagy elektronikai műszerész végzettség;
  • B kategóriás vezetői jogosítvány;
  • Megszakítás nélküli (6+2-es) munkarend vállalása, a betanulást követően.

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér;
  • 13. havi fizetés;
  • Kiemelkedő cafeteria csomag;
  • Önkéntes nyugdíjpénztár a cafeteria csomagon felül;
  • Vállalati egészségbiztosítás csomag;
  • Életbiztosítás;
  • Munkábajárás támogatása;
  • Lakhatási támogatás, költözés esetén.

Előnyök

  • Arcképes gázszerelő igazolvány;
  • Ipari gáztüzelő berendezés karbantartói gyakorlat;
  • PLC vezérléstechnikai ismeretek.

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Tárgy mezőben: Tüzeléstechnikai műszerész

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár