Udvari segédmunkás (Komló) (Komló)

Udvari segédmunkás (Komló)

Feladatok

  • Az üzem területének rendben tartása,
  • Évszaknak megfelelő kinti munkák elvégzése,
  • Terület rendezés

Elvárások

  • Fizikai terhelhetőség
  • Állóképesség
  • Elsősorban megváltozott munkaképességűek jelentkezését várjuk!

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Biztos céges hátteret
  • Erős szervezeti alapokat
  • Hosszú távú perspektívát
  • Rugalmas hozzáállást

Leírás

Országos lefedettséggel rendelkező, több, mint félszázados múlttal bíró, állami tulajdonban lévő, könnyűipari tevékenységet végző, Magyarország legnagyobb megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató vállalatai Udvari segédmunkás pozícióba munkatársakat keresnek 4 órás részmunkaidőben.

Munkavégzés helye

Komló

Komló