Ügyfélkapcsolati adminisztrátor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Back office területre keressük bővülő csapatunk legújabb tagját az alábbi munkakörbe:

Ügyfélkapcsolati adminisztrátor

Feladatok

  • Pénzügyi termékek/szolgáltatások igényléseinek ellenőrzése
  • Megfelelő igénylés továbbítása a partner részére
  • Hiányzó dokumentumok bekérése az igénylőtől
  • Ügyfeleink kérdéseinek gyors és szakszerű megválaszolása (nem értékesítés)
  • A munkafolyamat alatt mind szóban, mind írásban történő egyeztetések adminisztrálása a dokumentumkezelő rendszerben
  • Adategyeztetés (telefonon és írásban)

Elvárások

  • Rendelkezz legalább középfokú végzettséggel
  • Adminisztrálj pontosan és légy kifejezetten precíz a munkádra
  • Felhasználói szintű számítástechnikai tudásra is szükséged lesz

Amit kínálunk

  • Fix alapbér, Bruttó 255.000 Ft + (Bónuszok, egyéb juttatások)
  • Barátságos, motivált, jó humorú csapat
  • 8 órás munkaidő hétfőtől – péntekig
  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye

XIV. kerület

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Budapest