Ügyfélkapcsolati munkatárs (Román nyelven) (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Aktív felsőfokú Román nyelvtudással rendelkezel? Szeretnél otthonról dolgozni? Nálunk akár teljes- és részmunkaidőben is megteheted. Jelentkezz hirdetésünkre!

Ügyfélkapcsolati munkatárs (Román nyelven)

Feladatok

  • Bejövő hívások fogadása lakossági szegmensben
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Az ügyfelek professzionális, szakszerű tájékoztatása
  • Új termékek ajánlása az ügyfeleknek - értékesítés
  • Információnyújtás a cég termékeiről,

Elvárások

  • Felsőfokú vagy anyanyelvi szintű AKTÍV román nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Haladó számítógépes ismeretek
  • Nyitott, ügyfélközpontú szemlélet

Előnyök

  • Ügyfélszolgálaton vagy értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Holland nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Fix bérezés + motiváló jutalékrendszer
  • Otthoni munkavégzés
  • Rugalmas beosztás és részmunkaidő (4-6-8 órában)
  • Alkalmazotti jogviszony

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

Budapest