Ügyfélkommunikációs asszisztens (Budapest)

20 éve működő internetszolgáltató megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Ügyfélkommunikációs asszisztens

Elvárások:

Középiskolai végzettség, Kommunikációs szintű angol nyelvtudás, Önálló munkavégzésre való alkalmasság, MS Word, Excel számítógépes ismeret, Jó kommunikációs- és alkalmazkodóképesség

Előnyt jelent:

Ügyfélkommunikációs munkaköri tapasztalat, Pénzügyi vagy marketing szektorban szerzett tapasztalat

Feladatok:

Adminisztráció, irodai munka, Személyi asszisztensi munka, Telefonhívások fogadása, Ügyfelek hibabejelentésének ticket rendszerben való rögzítése, Ügyfelekkel való telefonos kapcsolattartás, , Megbízóról:, A cég több mint 20 éve működik, mint Internetszolgáltató, Vezetékes és vezeték nélküli internet szolgáltatást nyújt üzleti és lakossági ügyfeleknekén

Amit kínálunk:

Versenyképes fix jövedelem, Kellemes munkahelyi környezet és légkör, Főállású munkaviszony határozatlan időre, Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra, Önálló, innovatív munkavégzés

Munkavégzés helye:

XI. kerület

Budapest