Ügyfélszolgálat/asszisztens (Budapest)

Szépségiparban, oktatásszervezésben tevékenykedő szuper kis csapatunk új tagját keressük hosszú távra oktatásszervező pozícióba!

Ügyfélszolgálat/asszisztens

Feladatok

  • új és meglévő hallgatóinkkal személyes és telefonos egyeztetés
  • kapcsolódó adminisztráció pontos, precíz elvégzése

Fontos nekünk:

  • tudj és akarj jól kommunikálni szóban és írásban egyaránt
  • a határidők szigorú betartása ne okozzon gondot számodra
  • precizitás elengedhetetlen
  • Excel és Word haladó szintű ismerete nélkül nem fogsz boldogulni, így számíts rá, hogy tesztelni fogjuk a tudásodat

Egyéb:

  • a diplomához nem ragaszkodunk, de 2-3 éves tapasztalathoz igen ügyfélszolgálat és/vagy adminisztráció területén

Amit cserébe kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomagot
  • kellemes, családias légkört, mert itt tényleg szuper a csapat (és a főnök is J tényleg J)
  • az irodánk könnyen megközelíthető

Munkavégzés helye

Budapest, VI. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet és úgy érzed, teljes értékű Tagja lehetsz Csapatunknak, ne habozz, várjuk bérigénnyel ellátott pályázatodat.

Budapest