Ügyfélszolgálati asszisztens (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Biztosítási asszisztenciával foglalkozó partnercégünk több, mint 300 millió emberről képes gondoskodni a nap 24 órájában. A Europ Assistance munkavállalói a közös értékeinek, az integritás, az értékteremtés, a csapatszellem és ügyfeleik iránti elkötelezettségük hirdetésével gondoskodnak ügyfeleikről. Ha szeretnél részese lenni egy ilyen csapatnak jelentkezz!

Csapatépítőjük pl. közös síelés remek lehetőség lehet egy mai modern munkahely megismeréséhez. Emellett pedig részese lehetsz egy 3-szoros Business Superbrands díjat elnyert nemzetközi vállalatnak, amelyet minden évben az üzleti szektor legkiválóbb márkái kaphatnak meg.

Ha szeretnél részese lenni egy ilyen csapatnak jelentkezz!

Ügyfélszolgálati asszisztens

Feladatok

  • Assistancia szolgáltatással kapcsolatos ügyintézés
  • Ügyfelek bejelentéseinek rögzítése
  • Adategyeztetés
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése (dokumentumok rögzítése, ellenőrzése, hiánypótlások kérése és nyomon követése)

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Heti 2-3 alkalom vállalása

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig 00.00 és 24.00 között napi 4-6-8 órában, saját beosztás szerint!

Előnyök

  • Román/szlovén/horvát/szerb /német/francia/olasz nyelv ismerete
  • Hasonló munkában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Igényes munkahely
  • Bérezés: bruttó 1100-1300 forint+ műszakpótlék
  • Fiatalos csapat, sok diák munkatárs
  • Komoly tapasztalatszerzési lehetőség
  • Teljesítménnyel/gyakorlattal emelkedő bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Budapest