Ügyfélszolgálati diákmunkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

A suli mellé egy rugalmas, jól fizető munkát keresel? Légy lendületes, fiatalos csapatunk tagja ügyfélszolgálati diákmunkatársként! Nálunk Te osztod be az idődet és maximálisan igazodunk az órarendedhez!

Ügyfélszolgálati diákmunkatárs

Feladatok

  • Bejövő hívások fogadása
  • A vásárlók tájékoztatása a termékekről
  • Felmerülő ügyfélproblémák kezelése
  • A feladatkörhöz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Minimum heti 20 óra vállalása rugalmasan

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • NEM kell értékesíteni!

Amit kínálunk

  • Bérezés: nettó 1200 Ft/óra
  • NAGYON rugalmas munkaidő, teljesen igazodunk az órarendedhez!
  • Vidám, összetartó csapat
  • Modern, könnyen megközelíthető belvárosi iroda (13. kerület)

Munkavégzés helye

Budapest

Prohumán
Budapest