Ügyfélszolgálati Értékesítés Támogató (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ügyfélszolgálati Értékesítés Támogató

Feladatok

Multinacionális hátterű partnerünk nemzetközileg elismert az autókölcsönzés, lízing és a flottakezelés területén.

A következő feladatokkal várják az új kollégát:

- napi autóbérlések lebonyolítása,
- kapcsolatfelvétel az ügyfelekkel,
- a vállalat szolgáltatásainak bemutatása,
- kérdések megválaszolása személyesen, e-mailben illetve telefonon.

Elvárások

Ami a pályázáshoz szükséges:

- hasonló területen szerzett tapasztalat,
- B kategóriás jogosítvány,
- középfokú angol nyelvtudás,
- közvetlen személyiség,
- jó kommunikációs készség.

Amit kínálunk

Amire számíthatsz az új helyeden:

- biztos, stabil vállalati háttér,
- befogadó környezet,
- kiemelkedő bónuszrendszer,
- csúsztatott munkarend, a munkanapok: egyik héten hétfő, kedd, péntek, szombat és vasárnap másik héten szerda és csütörtök 08:00-20:00 ( a többi nap szabad).

Munkavégzés helye

Budapest (Budapest XVIII. kerület)

Az állásra való jelentkezéshez, kérjük kattints a "JELENTKEZZ MOST" gombra. A feltüntetett fizetési sávban meghatározott összeg havi bruttó bérként értendő és a Grafton Recruitment által szerzett piaci információk alapján lett meghatározva. A kiválasztási folyamat során kapott végső ajánlat nagy mértékben függ attól, hogy a pályázó mennyire felel meg az álláshirdetésben fektetett kritériumoknak. A Grafton Recruitment által feltüntetett hirdetések tájékoztató jellegűek, nem minősülnek a Polgári Törvénykönyv értelmében ajánlattételnek. Pályázóinkat biztosítjuk afelől, hogy minden beérkező jelentkezést bizalmasan kezelünk és felvesszük a kapcsolatot a kiválasztott jelöltekkel. A személyes adatokat, az erre vonatkozó Adatvédelmi szabályzatunknak megfelelően kezeljük, illetve használjuk fel.

Budapest