Ügyfélszolgálati és adminisztrációs munkatárs (Budapest)

Ha fontos számodra, hogy hétfőtől péntekig tartson a munkaidőd és kiszámítható beosztást szeretnél, valamint lételemed az ügyfelek segítése mind írásban, mind telefonon, akkor csatlakozz partnercégünk csapatához!

Hidd el, nem fogod megbánni!

Ügyfélszolgálati és adminisztrációs munkatárs

Feladatok

- Partnerektől beérkezett kérések és reklamációk megválaszolása;
- Kommunikáció a futárcégekkel és a vállalkozókkal írásban és telefonon egyaránt;
- Napi adminisztráció elvégzése;
- Társosztályokkal való együttműködés.

Követelmények

- Nyílt és tiszta kommunikáció;
- Minimum középfokú végzettség;
- Problémamegoldó képesség;
- MS Office felhasználói szintű ismerete;
- Precíz munkavégzés;
- Határozott jellem;
- Ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk

- Juttatási csomag: alapbér + mozgóbér + béren kívüli juttatás;
- 100 %-os utazástámogatás mind BKK-ra, mind távolsági járatokra;
- Munkaidő: hétfőn 07:00 - 19:00, keddtől péntekig 07:00 - 17:30 beosztás szerint napi 8 óra munka 30 perc szünettel
- Munkavégzés helye: Budapest, 9. ker;
- Kiváló munkakörülmény;
- Betanítás biztosított.

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest