Ügyfélszolgálati munkatárs (Miskolc)

Online ételrendelő portál keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Ügyfélszolgálati munkatárs

Elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Kitűnő kommunikációs készség szóban és írásban,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Call-centeres tapasztalat,
  • Idegen nyelvek társalgás szintű ismerete,
  • A munkakör alkalmas mozgásában korlátozott munkavállaló számára is

Feladatok:

  • Beérkező megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés,
  • Megrendelői panaszok kezelése szóban és írásban,
  • Feladatok továbbítása az illetékes kollégáknak,
  • Adminisztráció,
  • Alkalmanként az esti és hétvégi műszakok helyettesítése, ,
  • Munkabeosztás:, Teljes munkaidőben hétköznap 8.30 - 17.00 között.,
  • Helyettesítés esetén hétvégi és esti műszakok

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkalehetőség,
  • Versenyképes bérezés és juttatások (céges telefon, sporttámogatás, stb.),
  • Stabil munkáltatói háttér,
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

Miskolc

Miskolc