Ügyfélszolgálati munkatárs (Veszprém)

Humán Centrum Kft.

Ügyfélszolgálati munkatárs

Leírás

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal veszprémi partnerünk számára keresünk munkavállalót az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Általános ügyfélszolgálati feladatok ellátása
  • Bejövő hívások kezelése
  • Ügyfelek tájékoztatása, információ-nyújtás
  • Adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Érettségi
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret (Word, Excel, adatbáziskezelés, internet)
  • Munkavállalási hajlandóság rész- vagy teljes munkaidőben
  • Pontosság, megbízhatóság

Előnyök

  • Ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • Nappali, esti vagy levelező tagozaton folytatott tanulmányok

Munkavégzés helye

  • Veszprém
Veszprém