Ügyfélszolgálati munkatárs (Budapest)

Prohumán

Multinacionális logisztikai partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Angol és német nyelvű ügyfélszolgálati munkatárs logisztikai területre

Feladatok

  • Ügyfélkérdések megválaszolása (email, chat)
  • A megrendelők támogatása termékekkel kapcsolatban felmerülő kérdések esetén
  • Problémás esetek feltárása, megoldása megrendelések, szállítmányok esetén
  • Kapcsolattartás a központi, a helyi raktárokkal

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Folyékony, magabiztos angol és német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, különösen MS Excel
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód

Amit kínálunk

  • Munkaidő hétfőtől péntekig 8:00-16:30
  • Versenyképes bérezés + cafetéria + egyéb juttatások
  • Energikus, fiatalos csapat
  • Stabil, multinacionális háttér
  • Modern munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség, cégen belüli előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Prohumán
Budapest