Ügyfélszolgálati munkatárs - logisztikai területen (Budapest)

Ügyfelünk, a világ egyik vezető öntapadó ragasztás technikai termékeket gyártó vállalata keres megbízható ügyfélszolgálati munkatársat logisztikai területre.
Több mint 6500 termékkel a világ 100 országában vannak jelen jelen, az autó-, papír-, nyomda- és elektronikai ipar területén. A cég fejlesztései Európa-szerte megkönnyítik az életet – az iskolákban, irodákban és otthonokban egyaránt.
Sokszínű, változatos feladatok, fiatalos csapat és új kihívások várják a csapatba újonnan csatlakozó kollégákat!

Ügyfélszolgálati munkatárs - logisztikai területen

Feladatok

Az ügyfélszolgálat munkatársaként a jelentkező feladata lesz a rendelések
teljes körű feldolgozása

  • A rendelői igények kielégítése
  • Az üzleti folyamatok fejlesztési lehetőségének proaktív definiálása
  • Kapcsolattartás és együttműködés partnereinkkel
  • Vevői adatok felvitele és azok adatbázisainak kezelése
  • Rendelés visszaigazolások, számlák és egyéb vevői dokumentumok készítése
  • A területi képviselők támogatása és együttműködés a társosztályokkal
  • Vevői folyamatok teljes körű dokumentációja

Követelmények

  • Főiskolai végzettség
  • 1-3 év tapasztalat hasonló munkakörben (ügyfélszolgálat, order management, logisztika)
  • Kiváló felsőfokú angol nyelvtudás
  • MS Office és SAP ismerete elengedhetetlen
  • Jó kommunikációs és együttműködő képesség
  • Felkészültség és precizitás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és egyéb juttatások
  • Fiatalos, professzionális csapat
  • Modern, barátságos környezet
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest