Ügyfélszolgálati munkatárs - mobilkommunikáció területen (Kecskemét)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Telekommunikációval foglalkozó partnercégünk kecskeméti telephelyén kínálunk most munkalehetőséget.

Ügyfélszolgálati munkatárs - mobilkommunikáció területen

Feladatok

  • Ügyfelek tájékoztatása, kezelése
  • Adategyeztetés ügyfelekkel
  • Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Heti 20 óra vállalása
  • Jó kommunikációs készség
  • Legalább alapszintű számítógép kezelői tudás
  • Adminisztrációs tapasztalat, agilitás

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 9.00-17.00 között, az üzlet nyitvatartási idejének megfelelően, minimum heti 20 óra

Amit kínálunk

  • Hosszú távú diákmunka
  • Bruttó 1121 Ft
  • Igényes munkakörnyezet

Előnyök

  • Ügyfélkezelési tapasztalat

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét