Ügyfélszolgálati munkatárs német nyelvtudással teljes-, vagy részmunkaidőben (Budapest)

[ST-UG02]

Ügyfélszolgálati munkatárs német nyelvtudással teljes-, vagy részmunkaidőben

Megbízónk

Nemzetközi hátterű piacvezető ügyfelünk budapesti szolgáltató központjába keresünk új munkatársakat teljes és részmunkaidőben.

Feladatok

A pozíció fókuszában német anyanyelvű ügyfelekkel történő napi szintű kapcsolattartás, segítségnyújtás (telefonon, e-mailen keresztül) szerteágazó, de egyszerűbb szintű problémák megoldása, társcsoportokkal való egyeztetés.

- hívások fogadása
- a probléma beazonosítása
- megoldási javaslat kidolgozása
- segítségnyújtás a probléma elhárításában rávezető kérdések segítségével
- a hívások rögzítése a rendszerben, adminisztrációs feladatok ellátása

A munkavégzés ideje hétfőtől péntekig délelőtt és délután - akár részmunkaidőben - heti 20-40 óra vállalásával. Igény esetén van lehetőség hétvégi és éjjeli munkavégzésre is.

Elvárások

- Kiváló német nyelvtudás
- Erős középfokú angol
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Előny

- ECDL vizsga
- IT affinitás
- Hasonló területen megszerzett tapasztalat

Egyéb

Amit megbízónk kínál:

- fiatalos, lendületes és multikulturális csapat
- versenyképes juttatási csomag
- kiváló munkakörülmények
- tréningek
- előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest