Ügyfélszolgálati munkatárs - recepció (Budapest)

Klinikánk tapasztalt, elkötelezett ügyfélszolgálati munkatársat/páciens koordinátort keres.

7 éve működő budapesti, magas szakmai szinvonalú magánklinika, fiatalos, lendületes csapattal.

Az MDC Clinic Egészségügyi Központ csapatába „ügyfélszolgálati munkatársat - páciens koordinátort” keresünk főállásban!

A munkavégzés helye
1047. Budapest Baross utca 99.

Munkatársi státusz, munkaidő
főállás, heti 30-32 óra

Információk a munkavégzésről

A legfontosabb feladat a pácienseink magas színvonalú kiszolgálása, koordinálása, valamint az érdeklődők számára a szakszerű felvilágosítás és a szolgáltatásaink értékesítése.

Feladatok

  • A rendelésre érkező páciensek és hozzátartozóik udvarias fogadása, tájékoztatása, koordinálása.
  • A telefonos érdeklődők kérdéseinek udvarias, szakszerű megválaszolása, szolgáltatásaink értékesítése,
  • Kezelési időpontok egyeztetése, vezetése, rögzítése,
  • Meglévő páciensekkel való kapcsolattartás telefonon, e-mailben a kezelések, kontroll vizsgálatokra való egyeztetések során.
  • Fogtechnikai munkák és egyéb vizsgálati eredmények logisztikájának szervezése.
  • Páciensek kéréseinek, esetleges panaszainak kezelése.
  • Számlázás és házipénztár kezelése.
  • Statisztikák, jelentések összeállítása.

Ezért, olyan munkatársat keresünk, aki:

  • Szeret új emberekkel kapcsolatot teremteni,
  • Szereti a személyes ügyintézést, telefonos, valamint írásos kommunikációt,
  • Hatékonyan, kellő szimpátiával foglalkozik az páciensekkel és közben még az adminisztrációs feladatokat is elvégzi,
  • Jól beszél angolul,

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

  • legalább középfokú végzettséggel,
  • legalább 3 év professzionális ügyfélkezelési és/vagy értékesítési tapasztalattal (személyes és/vagy telefon),
  • magas szintű számítógép felhasználói ismeretekkel,
  • angol nyelvtudás, legalább B1 szinten (időnként külföldi páciensekkel való kapcsolattartáshoz) rendelkezik,
  • ügyfélszolgálaton (telefonos és/vagy személyes) szerzett tapasztalat előny lehet,
  • legyen igényes a munkájára és megjelenésére,
  • legyen életvidám, kedves, magabiztos fellépésű.

Amit nyújtunk:

  • versenyképes fizetést,
  • kiváló munkakörülmények,
  • szakmai fejlődési lehetőséget,
  • stabil céghátteret,
  • továbbképzéseket,
  • jó hangulatú fiatalos csapatot,

A fényképes magyar nyelvű önéletrajzot, motivációs levelet kérjük eljuttatni a megadott e-mail címre.

Budapest