Ügyfélszolgálatos (Budapest)

A magyar tulajdonban lévő, ügyviteli szoftvereket fejlesztő- és forgalmazó NATURASOFT Magyarország Kft.
keres munkatársat szakmai

Ügyfélszolgálatos munkakörbe

A piacon stabil hellyel rendelkező, folyamatosan növekvő ügyfélkörű cégünk a minőségi kiszolgálás megtartása érdekében új munkatársat keres hosszú távra, teljes munkaidőben, bejövő megkeresések kezelésére.

Feladatok

  • Telefonon és e-mailben érkező szoftverhasználati kérdésekben segítség nyújtása meglévő partnerek részére (ehhez betanulási idő-és tananyag biztosított)
  • Érdeklődők szakmai tájékoztatása bejövő telefonok-és e-mailek formájában
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok, számlázás hibamentes, gyors elvégzése
  • Szoftverek és jogszabályok ismeretének folyamatos szinten tartása, ehhez köthető érdeklődés és tanulási hajlandóság

Elvárások

  • Környezetére és munkája minőségére kifejezetten igényes, precíz személyiség
  • Bejövő telefonos ügyfélkezelésben szerzett több éves tapasztalat
  • Átlagon felüli szóbeli és írásbeli kommunikációs készség, kiváló helyesírás
  • Magabiztos számítógép használat, gyors gépelés, informatikai affinitás
  • Átlagon felüli problémamegoldó készség, magas fokú kombinatív készség, önálló munkavégzés
  • Legalább középfokú végzettség
  • Ügyfélközpontúság, türelem, segítőkészség, kiemelkedő diplomáciai érzék, stressztűrés, lojalitás, dolgozni akarás

Amit kínálunk

  • Túlóra nélküli, fix munkaidő, hétköznapokon 8:30-tól 17 óráig
  • A feladatok önálló és precíz, minőségi elvégzésének arányában a fizetés emelése
  • Stabil cégháttér, folyamatosan növekvő ügyfélkör
  • Tágas, világos, légkondicionált iroda, fiatal csapat
  • Betanulási idő alatt is teljes fizetés

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

  • magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal és
  • fizetési igény megjelöléssel és
  • egy rövid kísérőlevéllel, hogy miért szeretnél cégünkhöz, illetve az adott munkakörre jelentkezni

Budapest