Ügyféltámogató informatikus (Budapest)

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Kancellária, Műszaki Főigazgatóság, Informatikai Igazgatóság

ügyféltámogató informatikus

munkatársat keres

Feladatok

A beosztás szerinti egyetemi területek felhasználóinak közvetlen informatikai támogatása az alábbiak szerint:

  • számítógéppark üzemben tartása, az informatikai hálózathoz való csatlakozásuk biztosítása
  • a hardver hibák elhárítása, szoftverek naprakészen tartása
  • központi management alá vont gépekkel és nyomtatókkal kapcsolatos időszakos feladatok, felhasználói tájékoztatás
  • a szoftverek személyre szabott beállításában segítségnyújtás közvetlenül, vagy távsegítséggel
  • az egyetemi tulajdonban lévő laptopok, táblagépek üzemben tartása, személyre szabott beállítása
  • a kiszolgált területek egyetemi dolgozóinak mobil eszközein a központi informatikai szolgáltatások eléréséhez szükséges beállítások elvégzése
  • a központi egyetemi informatikai szolgáltatásokkal kapcsolatos igények kiszolgálása
  • az üzemeltetési szerződéssel működtetett nyomtatók és multifunkciós eszközökkel kapcsolatos havi teendők, számlálóállás lejelentés, számlareklamációk, hibabejelentés
  • a területek kiszolgálásához szükséges kellékanyagok, alkatrészek raktárrendszerű kezelése, javaslattétel ezek beszerzésére
  • a kiszolgált területeken felszabaduló informatikai eszközök újrahasznosítására, selejtezésére javaslattétel
  • a kiszolgált területeken működő szervezeti egységek informatikai hálózattal kapcsolatos kéréseinek, hibabejelentéseinek, továbbítása
  • folyamatos kapcsolattartás a kollégákkal

Elvárások

  • középfokú végzettség (középiskola/gimnázium)
  • gyakorlott rendszergazdai ismeretek
  • gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismeret
  • gyakorlott hardver ismeret
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Elvárt kompetenciák

  • önálló, csapatmunkára nyitott, együttműködő, ügyfélközpontú személyiség
  • rugalmasság
  • precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • jó/kiváló kommunikációs, szervező, kapcsolatteremtő, elemző készség
  • támogató, probléma megoldására törekvő munkavégzés
  • logikus, strukturált, stratégiai gondolkodásmód, komplex látásmód, rendszerszemlélet, projektszemlélet
  • monotonitás- és stressz tűrés
  • tanulás és fejlődés iránti elkötelezettség, nyitottság technikai fejlődés iránt

Előnyök

  • felsőfokú informatikai végzettség, vagy középfokú végzettség és folyamatban lévő felsőfokú informatikai tanulmányok, vagy középfokú végzettség és informatikai szakképesítés
  • angol minimum középfokú, társalgási szintű nyelvtudás
  • hálózatismeret
  • Linux ismeretek
  • Windows operációs rendszer ismerete
  • legalább 1 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • önálló munkavégzés
  • folyamatos tanulási, szakmai fejlődési lehetőség
  • Magyarország legrégebb óta folyamatosan működő, legnagyobb felsőoktatási intézménye

A pályázathoz csatolni szükséges

  • részletes szakmai önéletrajz fizetési igény megjelölésével
  • motivációs levél
  • iskolai végzettségeket tanúsító bizonyítványok másolata
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez - „Hozzájárulás adatátadáshoz és adatkezeléshez” – a nyomtatvány a(z) https://www.elte.hu/allaspalyazatok oldalról tölthető le
  • sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

A munkavégzés helye

1075 Budapest Kazinczy utca 23-27.

1117 Budapest Pázmány Péter sétány 1/a.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem, mint álláspályázatot hirdető a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény 18. § (1) bekezdés d) pontjában foglaltak szerint az álláspályázati jelentkezés keretében benyújtott személyes adatokat a pályázat elbírálásáig kezeli. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem munkatársai és vezetői munkaköri feladatuk, illetve vezetői megbízatásuk ellátásával összefüggésben, az ahhoz szükséges mértékben a személyes adataihoz hozzáférhetnek, azokat kezelhetik. A személyes adatok kezelésének, védelmének, valamint az ezzel összefüggő jogorvoslatnak törvényben és egyetemi szabályzatban rögzített szabályairól az ELTE honlapján a Közérdekű információk, közzéteendő adatok, adatkezelés menüpontban (www.elte.hu/kozerdeku) szerepel részletes tájékoztatás.

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.elte.hu honlapon szerezhet.

Budapest