Ügyvéd gazdasági területre (Budapest)

Ha szívesen dolgozna egy fiatalos, pörgős ügyvéd csapat részeként, Buda belvárosában, akkor ne habozzon, jelentkezzen most!

Ügyvéd gazdasági területre

Feladatok

Partnerünk, egy budai, gazdasági jogi profilú iroda tapasztalt ügyvédet keres polgári/üzleti jogi területre. Üzleti életben szerzett jártasság, nagyobb tranzakciók, gazdasági ügyek önálló vitele és az ügyvédjelöltek koordinációjában szerzett tapasztalat, feltétele a munkakör betöltésének. Agilis, proaktív, kiváló interperszonális képességekkel rendelkező kollégát keresünk.

Követelmények

- Jogi diploma és szakvizsga
- 3-5 év tapasztalat szakvizsga megszerzése után
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Gazdasági jogi területen szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem
- Munka-magánélet egyensúlya
- Dinamikus, fiatal csapat
- Kulturált munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest