Ügyvédjelölt (Budapest)

Ügyvédjelölt jelentkezését várjuk magabiztos, felsőfokú angol és/vagy német nyelvtudással Közép- és Kelet-Európa egyik meghatározó nemzetközi ügyvédi irodájába.

Ügyvédjelölt

Feladatok

- Szerződések, egyéb okiratok készítése, véleményezése
- Jogi kutatómunka
- Eljárás elektronikus cég- és változásbejegyzési ügyekben
- Peres anyagok áttekintése
- Részvétel bírósági tárgyalásokon és egyeztető tárgyalásokon

Követelmények

- Jogi diploma
- Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
- Kiváló kommunikációs és tárgyalókészség
- Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Internet, Outlook)
- Nagyfokú munkabírás

Amit kínálunk

- Piacképes jövedelem
- Nemzetközi környezet
- Folyamatos fejlődési lehetőség
- Komplex, változatos feladatok

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest