Ügyvezető asszisztens (Kecskemét) (Kecskemét)

Legyünk együtt sikeresek!

 Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Ügyvezető asszisztens (Kecskemét)

Feladatok

  • Ügyvezető napi munkájának támogatása,
  • Naptár kezelése, találkozók, megbeszélések szervezése, postai ügyintézés, telefonok fogadása,
  • Dokumentációk kezelése, megrendelések rögzítése, riportok készítése,
  • Utazások szervezése (repülőutak, szállás, bérautó),
  • Vendégek fogadása, kiszolgálása,
  • Irodaszerek, indirekt anyagok beszerzésében való részvétel,
  • Közreműködés rendezvények szervezésében.

Elvárások

  • Asszisztensi vagy recepciós munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Agilis, talpraesett, vidám személyiség;
  • Precíz, pontos munkavégzés;
  • Rugalmasság, lojalitás;
  • MS Office programok ismerete (erős PPT és Excel tudás);
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Folyamatosan fejlődő, stabil vállalati háttér;
  • Változatos, kihívásokkal teli munkakör;

Munkavégzés helye

  • Kecskemét

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Kecskemét