Ügyvezetői asszisztens (Budapest)

Szeretsz változatos feladatok sűrűjében „pörögni” egész nap?
Felelősséggel tudod menedzselni az egyik legértékesebb erőforrásunkat, az ügyvezetőnk naptárját?
Precíznek, önállónak és a mindennapos kihívások iránt nyitottnak ismered magad?

Akkor köztünk a helyed!

Dinamikusan fejlődő, ügyfélkörünkre és professzionális humán és marketing stratégiai tanácsadó szolgáltatásainkra méltán büszke csapatunkba keresünk

Ügyvezetői asszisztens

munkatársat 6 vagy 8 órás állásban.

Miért jó nálunk dolgozni?

  • fejlődő cég, motiváló, stabil, biztos munkahely vár
  • barátságos légkörű, átlátható méretű csapatunkat erősítheted
  • kiváló lehetőséged lesz tapasztalatszerzésre és szakmai fejlődésre
  • könnyen megközelíthető, kellemes irodai környezetben töltheted munkaidődet, Dél-Budán

Feladataid lesznek:

Az ügyvezető munkájának támogatása:

  • időpont egyeztetések,
  • naptármenedzsment,
  • bejövő és kimenő telefonok kezelése
  • ügyfelek, tárgyaló partnerek fogadása
  • személyi asszisztencia

A cég értékesítési tevékenységének támogatása:

  • bemutatkozó anyagok, prezentációk összeállítása
  • ügyféltalálkozók szervezése
  • az ügyvezetőnek időpontszervezéshez kapcsolódó adminisztráció

Irodavezetés:

  • az iroda működéséhez szükséges tárgyi feltételek biztosítása
  • pénzügyek belső nyilvántartása (excel táblazatok),
  • számlázás (online számlázó program) és szerződések figyelemmel kísérése,
  • házipénztár kezelése,
  • kapcsolattartás a könyvelővel

Mi kell feltétlenül hozzá?

  • kiemelkedő kommunikációs képesség, ügyfélorientáltság
  • pozitív hozzáállás, felelősségteljes, „megoldom” szemlélet
  • hogy számodra érték legyen a pontosság, strukturáltság és precizitás
  • felsőfokú végzettségnek megfelelő nyelvtani igényesség
  • legalább 3 éves releváns munkatapasztalat, és társalgási szintű angol nyelvismeret
  • magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office, internet)
  • igényesség (kommunikáció, nyelvhelyesség, ápolt, üzleties megjelenés)

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest