UI fejlesztő (Budapest)

Partnercégünk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. 20 éves szakmai tapasztalattal, 240 munkatárssal, országos hálózattal rendelkezik, közel 3000 vállalatot és több mint egymillió hazai munkavállalót nevezhet meg referenciaként.

UI fejlesztő

Feladatok

- Jelenlegi termékek nemzetközi piacra való felkészítése
- 2-4 fős csapatokban való munkavégzés egy rövid fejlesztői- és üzleti oktatást követően
- Kliens oldal technológiai fejlesztése
- Meglévő, még nem átírt modulok új funkciókkal való kiterjesztése
- Díjazott, ha a megírt kódot automata tesztekkel is támogatni tudod
- Dokumentáció a munkafolyamatokról

Követelmények

- Tapasztalat az alábbi technológiákban: C#, ASP.net MVC, Angular 1.x és TypeScript, WebApi, OData, Autofac, NHibernate, SignalR, FluentValidation, EPPlus
- Más ORM-mel, IOC Container-rel szerzett tapasztalat is elfogadott
- Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

- Modern iroda, zöld erkéllyel és nagy személyes térrel
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Kretaív, támogató közeg
- Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület

Budapest