Új generációs szoftverfejlesztő/tesztelő - C++ /JAVA [BASK-CP18] (Budapest)

[BASK-CP18]

Új generációs szoftverfejlesztő/tesztelő - C++ /JAVA [BASK-CP18]

Megbízónk

Megbízónk egy nemzetközileg elismert információ technológiával és információ logisztikával foglalkozó skandináv vállalat. Budapesti csapatukba keresünk C++ és Java fejlesztő kollégákat.

Feladatok

- Szeretsz új termékekkel/szoftverekkel ismerkedni?
- Szeretnél részt venni a jövő technológiájának fejlesztésében?
- Szívesen foglalkoznál izgalmas és átlagon felüli feladatokkal napi munkád során?

Akkor Téged keresünk!

Feladatok:

- Részvétel a szoftver tervezésében, fejlesztésében és tesztelésében

Ha nyitott vagy egyéb feladatokra, pl. szakmai vezetés, szervezés, people management, kipróbálhatod magad ilyen pozíciókban is.

Elvárások

- Felsőfokú releváns végzettség
- Magabiztos angol nyelvtudás

Előny

- C / C++ / Java fejlesztésben szerzett tapasztalat

Egyéb

Szakmai hozzáértésedet és teljesítményedet nem csak versenyképes fizetéssel, hanem plusz juttatásokkal is honorálják:

- Lehetőség külföldi munkavégzésre
- Folyamatos fejlődés (soft és hard skill tréningek)
- Cégen belüli masszázs lehetőség
- Szabadidős tevékenységek, céges rendezvények

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest