Új termék bevezetési projektvezető (Mór) (Mór)

Legyünk együtt sikeresek!

Európai tulajdonban lévő, kb. 200 főt foglalkoztató gyártó vállalat számára keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Új termék bevezetési projektvezető (Mór)

Feladatok

  • Új termékbevezetési és termékváltoztatási projektek koordinálása;
  • A vevői elégedettség biztosítása, figyelembe véve a minőségügyi követelményeket;
  • Vevői tárgyalások szervezése és azokon részvétel;
  • Projektcsapat összetartása;
  • Árajánlatok előkészítése, szükséges információk beszerzése, költségelemzések készítése az új és futó projekteknél egyaránt;
  • A piaci lehetőségek felmérése és elemzése, célpiacok felkutatása és szelektálása;
  • Új beszállítók vagy alvállalkozók felkutatása a szükséges új technológiákhoz, együttesen az érintett részlegek vezetőivel;
  • Próbagyártások egyeztetése a részlegvezetőkkel;
  • Projekt bevezetés alatt folyamatos információ szolgáltatás a társterületek számára;
  • A termék-bevezetési folyamat koordinálása;
  • A vevői határidők követése, a belső határidők meghatározása és betartatása az illetékes részlegekkel;
  • Vevő irányába bemintázási folyamat megvalósítása és koordinálása, ill. ezzel kapcsolatban minden tudás, eszköz, követelmény átadása a gyártó területeknek;
  • A gyártási folyamat javítására, optimalizálására irányuló akciók elindítására javaslattétel;
  • Riportolás a gyárigazgató részére.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Aktív angol és német nyelvtudás;
  • Releváns tapasztalat gyártó vállalatnál, min. 4 év.

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, cafeteria, bejárástámogatás.

Előnyök

  • Fém ipari területen szerzett tapasztalat (préselés, lézervágás).

Munkavégzés helye

  • Mór

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Mór