Új Ügyfélmegoldások Projektvezető (Budapest)

Az Ön új cége

Új Ügyfélmegoldások Projektmenedzser pozíció nyitott nemzetközileg elismert, energetikai szolgáltatásokat nyújtó, elosztóhálózatok üzemeltetésével és megújuló energiával foglalkozó budapesti partnerünknél.

Új Ügyfélmegoldások Projektvezető

Az Ön új pozíciója

Az Új Ügyfélmegoldások Projektmenedzser a következő feladatok ellátásáért lesz felelős:

  • Komplex (több technológiai területet átfogó), nagy volumenű energiahatékonysági, összetett termékfejlesztési és termékimplementációs projektek vezetése
  • A projektekben részt vevő belső és külső szakértők irányítása
  • Szervezeti és szervezetközi szinten erőforrások kezelése priorizálása
  • Projekt ütemterv elkészítése, mérföldkövek meghatározása
  • Kockázatok azonosítása és ellenintézkedések kidolgozása
  • A projekt pénzügyi mutatóinak teljekörű ismerete, és nyomon követése
  • A projektekhez kapcsolódó ügyféllátogatások, felmérések elvégzése, ajánlatok és szerződések műszaki tartalmának elkészítése, ill. elkészíttetése partnerekkel, alvállalkozókkal

Mire van szüksége a sikerhez?

  • Felsőfokú műszaki / gazdasági végzettség
  • 5 év projektek vezetésében szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Önállóság, határozott fellépés
  • Energetikai beruházás tervezési, tervezés irányítási tapasztalat előny
  • Gáz és/vagy áram iparág ismerete előny

Mire számízhat partnerünktől?

  • versenyképes juttatási csomag: 25%-os bónusz (egyéni elbírálás alapján), cafeteria, Vienna Life egészségbiztosítás (6 hónap után), évi 20 nap homeoffice, kedvezményes áramvételezési lehetőség, korlátlan céges mobil és laptop használat, korlátozott céges autó használat, kompetencia tréningek, saját kreatív projekt megvalósításának támogatása

Munkavégzés helye

Budapest

Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát.

Budapest