Utazási ügyintéző (Budapest)

A Carlson Wagonlit Travel utazási iroda budapesti irodájába csapatban jól dolgozó, angolul magas szinten beszélő munkatársat keres utazási ügyintéző munkakörbe.

Repülőjegy értékesítési (IATA tarifa) ismeretek, illetve utazási irodai tapasztalat előnyt jelentenek.

Feladatok:

  • Repülőjegyek foglalása, módosítása, visszatérítése, szállásfoglalások készítése, autóbérlések ügyintézése stb.
  • Árajánlat készítése, dokumentumok kiállítása (repülőjegyek, útvonalak, voucherek kiállítása).
  • A kiállított dokumentumok és elvégzett tranzakciók számlázása az ügyfél felé

Elvárások:

  • Repülőjegy értékesítési (IATA tarifa) ismeretek (GDS helyfoglaló rendszerek)
  • Angol nyelvtudás
  • Utazási irodai környezetben szerzett tapasztalat, illetve multinacionális cégnél végzett munka előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatáscsomag (cafeteria)
  • Multinacionális cégkultúra
  • Csapatépítő programok, csapatmunka
  • Belvárosi irodai elhelyezkedés

Jelentkezni a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással lehetséges.

Budapest