Utómunkatárs - Járműgyártás, Karosszériaüzem (Győr)

Karrier az Audinál

Utómunkatárs - Járműgyártás, Karosszériaüzem

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A győri járműgyár karosszériaüzeme a konszernben ismert legmagasabb technológiai színvonalat képviseli. Ezen felül termékpalettája is különlegessé teszi az üzemet, mivel négy különböző karosszériatípus gyártására van lehetőség, amelyek közül kettő acél, kettő pedig alumínium felépítménnyel készül.

A különböző típusok közel azonos padlólemezzel, de teljesen eltérő felépítménnyel történő gyártása komoly kihívást jelent a mindennapi munkában. Ez a gyártásban, a karbantartásban, az üzemmenedzsment valamint a logisztika területén dolgozó munkatársaink számára izgalmas feladatokat tartogat, hiszen egy bonyolult, ugyanakkor rugalmas gyártási rendszer üzemeltetését teszi szükségessé.

Ahhoz, hogy termékeink a szilárdság, a méret és a felület tekintetében is megfeleljenek az előírásoknak, elengedhetetlen a munkatársaink minőség iránti elhivatottsága és kiváló szakmai képzettsége.

Legyen Ön is részese a karosszériaüzem csapatának!

Feladatok

  • Készre fényezett járművön fényezés nélküli javítás
  • Fényezett karosszériák felületi minőségének ellenőrzése, a felületi hibák előírt technológia szerinti javítása
  • Karosszéria elemek illesztéseinek ellenőrzése és beállítása

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettséggel rendelkezik, karosszérialakatos végzettség előny
  • Nyitott új ismeretek, új technológiák iránt
  • Hajlandó műszakba járásra
  • Rugalmas
  • Precíz, képes minőségi munkavégzésre
  • Szeret csapatban dolgozni

További információk
Ez az állás azonnal betölthető az
AUDI HUNGARIA -nál.
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDJ11518

A pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 9666 8888 -as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Csapó-Szamosvári Ágnes
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96 66 1227

Győr