Üzemeltetés-támogató gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Az Antenna Hungária meghatározó szereplője a hazai telekommunikációs szektornak. Fő tevékenységi területe az országos földfelszíni televízió- és rádióműsor-szórás, illetve -szétosztás, valamint a műholdas műsorszórás és -szétosztás.

Üzemeltetés-támogató gyakornok

Feladatok

  • üzemeltetési adatok gyűjtése, elemzése
  • üzemeltetési költségek vizsgálata, elemzése
  • részvétel a karbantartási, üzemeltetési és fenntartási folyamatok szervezésében, hatékonyságának növelésében
  • üzemeltetési tevékenységek adminisztratív támogatása

Elvárások

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • legalább 2 lezárt féléved van műszaki (lehetőség szerint villamosmérnök vagy műszaki menedzser) képzésben
  • jól ismered az Excel adatelemzési megoldásait

Munkaidő:

heti 20 óra

Amit kínálunk

  • bruttó 1300 Ft/óra diákbér
  • hosszú távú gyakornoki munkalehetőség, rugalmas, legalább heti 20 órás munkaidőben
  • szakmai fejlődési és tanulási lehetőség
  • fiatal, dinamikus, magasan képzett csapat
  • kényelmes irodai környezet
  • közös programok, sportolási lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest