Üzemeltetési csoportvezető (Budapest)

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Kancellária, Műszaki és Informatikai Főigazgatóság

Üzemeltetési csoportvezető

munkatársat keres

Feladatok

  • Témafelelősi körében irányítja és ellenőrzi a tűz és munkavédelmi tevékenységet az ELTE összes épületét érintően.
  • Gondoskodik a hatáskörébe tartozó épületek, szervezeti egységek üzemeltetési szempontból történő zavartalan működéséről a gondnokokon keresztül (kivéve informatikai hálózat), valamint gondoskodik az elvégzett munkák szakszerű, naprakész, visszakereshető adminisztrálásáról, archiválásáról.
  • Kapcsolatot tart a hatáskörébe tartozó épületek, intézmények vezetőivel és munkatársaival.
  • Irányítja és ellenőrzi az épületek műszaki gondnokainak munkáját.
  • Elkészíti és követi a hatáskörébe tartozó éves terveket. Műszakilag előkészíti az eseti megrendeléseket és keretszerződéseket vagy közbeszerzési szerződéseket.
  • Ellenőrzi az elvégzett munka elszámolását, igazolja a teljesítést.
  • A felmerült hibákról összefoglalót készít épületenként és összesen és javaslatot tesz a karbantartási terv módosítására / felújításra / szakvállalkozók bevonására.
  • Adatot ad a felújítási-beruházási tervek készítéséhez. Figyelemmel kíséri a felújítási-beruházási munkákat, felkészül az üzemeltetésre.

Elvárások

  • főiskola/egyetem, építész, épületgépész, vagy villamosmérnök
  • középfokú tűz- és munkavédelmi képesítés
  • B kategóriás jogosítvány
  • legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
  • internetes alkalmazások, levelező rendszerek (Outlook, Lotus Notes), MS Office (irodai alkalmazások) felhasználói szintű ismerete
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Kompetenciák

  • csapatmunkára nyitott
  • döntésképes
  • probléma megoldására törekvő munkavégzés jellemzi
  • rendszerszemléletű
  • jó szervező

Előny

  • felsőfokú tűz- és munkavédelmi képesítés
  • gyakorlott szintű FM rendszer kezelés
  • TERC költségvetés készítő program gyakorlott szintű ismerete
  • épületüzemeltetési tapasztalat

Amit kínálunk

  • változatos feladatok
  • önálló munkavégzés
  • versenyképes fizetés
  • Magyarország legrégebb óta folyamatosan működő, legnagyobb felsőoktatási intézménye

Munkavégzés helye

1056 Budapest Szerb utca 21-23., illetve az ELTE budapesti és vidéki intézményei.

A pályázathoz csatolni szükséges

  • szakmai önéletrajz bérigény megjelölésével
  • motivációs levél
  • végzettséget igazoló dokumentumok másolatai
  • sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez „Hozzájárulás adatátadáshoz és adatkezeléshez” – a nyomtatvány az https://www.elte.hu/allaspalyazatok oldalról tölthető le.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem, mint álláspályázatot hirdető a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény 18. § (1) bekezdés d) pontjában foglaltak szerint az álláspályázati jelentkezés keretében benyújtott személyes adatokat a pályázat elbírálásáig kezeli. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem munkatársai és vezetői munkaköri feladatuk, illetve vezetői megbízatásuk ellátásával összefüggésben, az ahhoz szükséges mértékben a személyes adataihoz hozzáférhetnek, azokat kezelhetik. A személyes adatok kezelésének, védelmének, valamint az ezzel összefüggő jogorvoslatnak törvényben és egyetemi szabályzatban rögzített szabályairól az ELTE honlapján a Közérdekű információk, közzéteendő adatok, adatkezelés menüpontban (www.elte.hu/kozerdeku) szerepel részletes tájékoztatás

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.elte.hu honlapon szerezhet.

Budapest