Üzemeltetési koordinátor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Gyógyszer-, orvos-szakmai, fogászati anyag nagykereskedelemmel, egészségügyi gépekkel, berendezésekkel foglalkozó, nagy múltú, nemzetközi hátterű cégcsoport keres budapesti logisztikai központjába (XI. kerület) hétfőtől vasárnapig tartó, 12 órás, 4 havi munkaidő keretben dolgozó

Üzemeltetési koordinátor

(nyugdíjas is lehet!)

Feladatok

  • a Cégcsoport kezelésébe tartozó létesítmények épületgépészeti rendszereinek, eszközeinek felügyelet és üzemeltetésében való részvétel,
  • rendszeres napi/heti/havi tervezett karbantartási tevékenység elvégzése,
  • épületgépészeti szerelések megszervezése (víz, gáz, fűtés, légtechnika),
  • épületfelügyeleti rendszer kezelése, szükséges beállítások elvégzése,
  • raktári berendezések tesztelése,
  • váratlan üzemzavarok elhárítása,
  • elvégzett feladatok dokumentálása,
  • fejlesztési igények felmérése és a vonatkozó technikai specifikáció elkészítésének támogatása,
  • beszállítók, alvállalkozók munkájának szakmai felügyelete.

Elvárások

  • műszaki szakirányú végzettség és/vagy hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • alapvető számítástechnikai ismeretek,
  • rugalmasság munkaidő tekintetében (hétvégén, illetve ünnepnapon is van munkavégzés),
  • felelősségtudat, loyalitás, önálló munkavégzés
  • jó kommunikációs és koordinációs készség
  • kulturált megjelenés, viselkedés

Előnyök

  • épületgépész technikusi végzettség,
  • temperált raktárak műszaki felügyeletében való tapasztalat,
  • társalgás szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • nemzetközi, kulturált munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • folyamatos fejlődés,
  • versenyképes fizetés, utazási hozzájárulás
  • munkaruha.

Munkavégzés helye

  • Budapest

A fényképpel ellátott önéletrajzokat a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Budapest