Üzemeltetési mérnök (Veszprém)

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 1 fő Üzemeltetési mérnököt veszprémi munkavégzésre.

Üzemeltetési mérnök

Feladatok

-Gyártóegység épületkarbantartási feladatainak ellátása
-Szerződéskötés, szerződések kezelése
-Beszállítói kapcsolattartás
-Társosztályokkal történő egyeztetés (beszerzés, jogi osztály)
-Árkalkulációk készítése

Követelmények

-Mechatronikai / (épület)gépész / üzemmérnök diploma
-Gyártóterületen szerzett épületkarbantartási tapasztalat előnyt jelent
-Min. 2-3 év szakmai tapasztalat (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
-Középfokú, aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

-versenyképes juttatási csomag
-relokációs lehetőség
-sporttámogatás
-komoly szakmai kihívások egy dinamikusan fejlődő nagyvállalatban
-nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém