Üzemi berendezések karbantartója (Budapest)

X. kerületi gyógyszergyártó partnerünk részére keresünk Karbantartó munkatársat üzemi berendezések karbantartására.

Üzemi berendezések karbantartója

Feladatok

  • Az üzemhez tartozó gépek és berendezések tervezett és megelőző karbantartásával kapcsolatos feladatok elvégzése; Rendkívüli meghibásodások javítása, műszaki hiba elhárítása;
  • Üzemi berendezések előkészítése, beállítása a gyártás követelményeinek megfelelően;
  • Részvétel a géptakarítások, termékváltások műveletében, illetve az átállások befejeztével a szerszámok rendezett tárolásában;
  • Szükség esetén részvétel gépek beüzemelésében és áthelyezésében;
  • A gépsorokon történő beavatkozások előírások szerinti dokumentációja;
  • A termelés folyamatosságának biztosítása a karbantartási feladatok terv szerinti elvégzésén keresztül.

Követelmények

  • Mechanikai műszerész, elektroműszerész, esetleg villanyszerelő végzettség; Érettségi bizonyítvány;
  • Gyenge áramú szabályozástechnika ismerete;
  • Legalább 1,5 éves, releváns szakmai tapasztalat;
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség;
  • Precizitás és minőségi munkavégzés.

    Előnyt jelent:

  • Termelő üzemben, hasonló munkakörben szerzett gyakorlat;
  • PLC ismeret.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest